...

INFORMACJA

W związku z rozpoczęciem nauki zdalnej nastąpiła zmiana rozkładu jazdy

ROZKŁAD JAZDY WAŻNY OD DNIA 12.01.2022r do pobrania

DLA TRASY:

pobierz pdf:

GRĘBÓW-TARNOBRZEG



USŁUGI TRANSPORTOWE "ADRIA" ARTUR OLKO UL. MICKIEWICZA 65 39-400 TARNOBRZEG

Ważny od: 17-01-2022

Grębów - Tarnobrzeg przez Żupawę


LP Nazwa miejscowości Nazwa dworca lub przystanku
komunikacyjnego
1 2 3 4 5 6 7 8 9
S G h z S 6uhz D h z D h z 6uhz D h z D h z
1 Grębów  Centrum 5:50 6:05 7:10 8:15 9:30 12:10 12:55 14:12 17:55
2 Zabrnie  Centrum 5:55 6:10 7:15 8:20 9:35 12:15 13:00 14:17 18:00
3 Poręby Furmańskie               PKP 5:57 6:12 7:17 8:22 9:37 12:17 13:02 14:19 18:02
4 Poręby Furmańskie               II 5:59 6:14 7:19 8:24 9:39 12:19 13:04 14:21 18:04
5 Furmany ul. Kościelna 6:01 6:16 7:21 8:26 9:41 12:21 13:06 14:23 18:06
6 Żupawa  II 6:05 6:20 7:25 8:30 9:45 12:25 13:10 14:27 18:10
7 Żupawa  Centrum 6:07 6:22 7:27 8:32 9:47 12:27 13:12 14:29 18:12
8 Żupawa  I 6:09 6:24 7:29 8:34 9:49 12:29 13:14 14:31 18:14
9 Żupawa Orliska 6:10 6:25 7:30 8:35 9:50 12:30 13:15 14:32 18:15
10 Stale Kościół 6:11 6:26 7:31 8:36 9:51 12:31 13:16 14:33 18:16
11 Stale Szkoła 6:13 6:28 7:33 8:38 9:53 12:33 13:18 14:35 18:18
12 Tarnobrzeg Sienkiewicza Kościół 6:16 6:31 7:36 8:41 9:56 12:36 13:21 14:38 18:21
13 Tarnobrzeg Sienkiewicza Twój Koszyk 6:18 6:33 7:38 8:43 9:58 12:38 13:23 14:40 18:23
14 Tarnobrzeg Sienkiewicza Rondo 6:20 6:35 7:40 8:45 10:00 12:40 13:25 14:42 18:25
15 Tarnobrzeg Sienkiewicza Przychodnia 6:22 6:37 7:42 8:47 10:02 12:42 13:27 14:44 18:27
16 Tarnobrzeg Grota-Roweckiego 6:24 6:39 7:44 8:49 10:04 12:44 13:29 14:46 18:29
17 Tarnobrzeg Mickiewicza Urząd Miasta 6:26 6:41 7:46 8:51 10:06 12:46 13:31 14:48 18:31
18 Tarnobrzeg Szpitalna 6:27 6:42 7:47 8:52 10:07 12:47 13:32 14:49 18:32
Legenda:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje od poniedziałku do soboty prócz świąt
6 - kursuje w sobotę
7 - kursuje w niedziele
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała,oraz w dniu 02.V
h - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
S - kursuje w dni nauki szkolnej
G - kursuje w  dni robocze w okresie ferii letnich i zimowych przerw szkolnych
u - nie kursuje w święta