...

INFORMACJA

ROZKŁAD JAZDY WAŻNY OD DNIA 01.09.2021r do pobrania

DLA TRASY:

pobierz pdf:

GRĘBÓW-TARNOBRZEG



USŁUGI TRANSPORTOWE "ADRIA" ARTUR OLKO UL. MICKIEWICZA 65 39-400 TARNOBRZEG

Ważny od: 01-09-2021

Grębów - Tarnobrzeg przez Żupawę

LP

Nazwa

miejscowości

Numer

przystanku

Nazwa dworca lub przystanku komun ikacyjnego

1

2

3

4

5

6

7

S

G h z

S

D h z

D h z

G h z

S

1

Grębów

15

Centrum

5:50

6:05

7:10

9:30

12:10

13:55

14:15

3

Zabrnie

03

Centrum

5:55

6:10

7:15

9:35

12:15

14:00

14:20

4

Poręby

Furmańskie

03

PKP

5:57

6:12

7:17

9:37

12:17

14:02

14:22

5

Poręby

Furmańskie

01

I

5:59

6:14

7:19

9:39

12:19

14:04

14:24

6

Furmany

09

ul. Kościelna

6:01

6:16

7:21

9:41

12:21

14:06

14:26

7

Żupawa

01

II

6:05

6:20

7:25

9:45

12:25

14:10

14:30

8

Żupawa

03

Centrum

6:07

6:22

7:27

9:47

12:27

14:12

14:32

9

Żupawa

05

I

6:09

6:24

7:29

9:49

12:29

14:14

14:34

10

Żupawa

07

Orliska

6:10

6:25

7:30

9:50

12:30

14:15

14:35

11

Stale

09

Kościół

6:11

6:26

7:31

9:51

12:31

14:16

14:36

12

Stale

15

Szkoła

6:13

6:28

7:33

9:53

12:33

14:18

14:38

13

Tarnobrzeg

01

Mokszyszów Kościół

6:16

6:31

7:36

9:56

12:36

14:21

14:41

14

Tarnobrzeg

05

Mokszyszów Bloki

6:18

6:33

7:38

9:58

12:38

14:23

14:43

16

Tarnobrzeg

07

ul. Sienkiewicza Rondo

6:20

6:35

7:40

10:00

12:40

14:25

14:45

17

Tarnobrzeg

09

ul. Sienkiewicza

6:22

6:37

7:42

10:02

12:42

14:27

14:47

18

Tarnobrzeg

01

ul. Grota Roweckiego

6:24

6:39

7:44

10:04

12:44

14:29

14:49

19

Tarnobrzeg

03

ul. Mickiewicza II

6:26

6:41

7:46

10:06

12:46

14:31

14:51

20

Tarnobrzeg

01 p. frak

ul. Mickiewicza 40

6:27

6:42

7:47

10:07

12:47

14:32

14:52



Legenda:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

h - nie kursuje w Wielką Sotę oraz w dniu 24 XII 

d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkano w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała 

z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała

G - kursuje w dni robocze w okresie ferii letnich i zimowych przerw szkolnych S - kursuje w dni nauki szkolnej