...

INFORMACJA

ROZKŁAD JAZDY WAŻNY OD DNIA 01.09.2021r do pobrania

DLA TRASY:

pobierz pdf:

TARNOBRZEG-PADEW NARODOWA-MIELEC

pobierz pdf:

MIELEC-DĘBICA



USŁUGI TRANSPORTOWE "ADRIA" ARTUR OLKO UL. MICKIEWICZA 65 39-400 TARNOBRZEG

Ważny od: 01-09-2021

Tarnobrzeg - Padew Narodowa - Mielec

LP

Nazwa miejscowości

Numer

przystanku

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

2

3

Dnz

G 6

Dnz

E

Dnz

E

Dnz

E

Dnz

Enz

Dnz

Enz

S

S

1

Tarnobrzeg

01

ul. Mickiewicza 40

5:50

6:45

7:45

8:45

10:25

11:25

12:30

13:30

15:10

16:10

17:10

18:20

6:43

7:45

2

Tarnobrzeg

01

Wisłostrada

5:56

6:51

7:51

8:51

10:31

11:31

12:36

13:36

15:16

16:16

17:16

18:26

6:49

7:51

3

Siedleszczany

02

Węzeł

5:58

6:53

7:53

8:53

10:33

11:33

12:38

13:38

15:18

16:18

17:18

18:28

6:51

7:53

4

Suchorzów

06

Suchorzów

6:01

6:56

7:56

8:56

10:36

11:36

12:41

13:41

15:21

16:21

17:21

18:31

6:54

7:56

5

Skopanie

08

Wieś

6:03

6:58

7:58

8:58

10:38

11:38

12:43

13:43

15:23

16:23

17:23

18:33

6:56

7:58

6

Baranów Sand.

02

ul.Fabryczna ul. Krakowska

6:06

7:01

8:01

9:01

10:41

11:41

12:46

13:46

15:26

16:26

17:26

18:36

6:59

8:01

7

Dymitrów Duży

12

Dymitrów Duży

6:09

7:04

8:04

9:04

10:44

11:44

12:49

13:49

15:29

16:29

17:29

18:39

7:02

8:04

8

Padew Nar.

14

Bór

6:11

7:06

8:06

9:06

10:46

11:46

12:51

13:51

15:31

16:31

17:31

18:41

7:04

8:06

9

Padew Nar.

16

Wiadukt

6:13

7:08

8:08

9:08

10:48

11:48

12:53

13:53

15:33

16:33

17:33

18:43

7:06

8:08

10

Padew Nar.

18

Kościół

6:15

7:10

8:10

9:10

10:50

11:50

12:55

13:55

15:35

16:35

17:35

18:45

7:08

8:10

11

Padew Nar.

37

Sklep Groszek ul.Grunw37

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

7:09

8:11

12

Padew Nar.

01

ul. Złota

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

7:11

8:13

13

Padew Nar.

20

Przybyły

6:18

7:13

8:13

9:13

10:53

11:53

12:58

13:58

15:38

16:38

17:38

18:48

7:13

8:15

14

Jaślany

22

Jaślany

6:20

7:15

8:15

9:15

10:55

11:55

13:00

14:00

15:40

16:40

17:40

18:50

7:15

8:17

15

Tuszów Nar.

24

P.K.

6:24

7:19

8:19

9:19

10:59

11:59

13:04

14:04

15:44

16:44

17:44

18:54

7:19

8:21

16

Tuszów Mały

26

Tuszów Mały

6:25

7:20

8:20

9:20

11:00

12:00

13:05

14:05

15:45

16:45

17:45

18:55

7:20

8:22

17

Malinie

28

Malinie

6:27

7:22

8:22

9:22

11:02

12:02

13:07

14:07

15:47

16:47

17:47

18:57

7:22

8:24

18

Chorzelów

30

Skrzyżowanie

6:29

7:24

8:24

9:24

11:04

12:04

13:09

14:09

15:49

16:49

17:49

18:59

7:24

8:26

19

Chorzelów

34

Kościół

6:31

7:26

8:26

9:26

11:06

12:06

13:11

14:11

15:51

16:51

17:51

19:01

7:26

8:28

20

Mielec

42

Sienkiewicza Oś. Borek

6:35

7:30

8:30

9:30

11:10

12:10

13:15

14:15

15:55

16:55

17:55

19:05

7:30

8:32

21

Mielec

46

Sienkiewicza Oś. Krasickiego

6:38

7:33

8:33

9:33

11:13

12:13

13:18

14:18

15:58

16:58

17:58

19:08

7:33

8:35

22

Mielec

02

ul. Niepodległości

6:40

7:35

8:35

9:35

11:15

12:15

13:20

14:20

16:00

17:00

18:00

19:10

7:35

8:37

23

Mielec

b.n.

Dworzec ul. Jagiellończyka 7

6:42

7:37

8:37

9:37

11:17

12:17

13:22

14:22

16:02

17:02

18:02

19:12

7:37

8:39



Mielec - Rzemień - Dębica

LP

Nazwa

miejscowości

Numer

przystanku

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

2

8

Dnz

E

Dnz

E

Dnz

E

Dnz

E

Dnz

Enz

Dnz

Enz

S

S

23

Mielec

b/nr.

Dworzec ul. Jagiellończyka 7

6:45

7:40

8:40

9:40

11:20

12:20

13:25

14:25

16:05

17:05

18:05

19:15

7:4T

14:25

24

Mielec

50

Wojsławska, Wojsław

6:48

7:43

8:43

9:43

11:23

12:23

13:28

14:28

16:08

17:08

18:08

19:18

7:43

14:28

25

Mielec

60

Wojsławska, P. Wojsław I

6:53

7:48

8:48

9:48

11:28

12:28

13:33

14:33

16:13

17:13

18:13

19:23

7:48

14:33

26

Mielec

68

ul. Dębicka p. Rzochów II

6:58

7:53

8:53

9:53

11:33

12:33

13:38

14:38

16:18

17:18

18:18

19:28

7:53

14:38

27

Rzemień

7T

I

7:0T

7:55

8:55

9:55

11:35

12:35

13:40

14:40

16:20

17:20

18:20

19:30

7:55

14:4T

28

Rzemień

72

III

7:02

7:57

8:57

9:57

11:37

12:37

13:42

14:42

16:22

17:22

18:22

19:32

7:57

14:42

29

Rzemień

T3

Szkoła

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

7:58

14:43

3T

Rzemień

74

IV

7:04

7:59

8:59

9:59

11:39

12:39

13:44

14:44

16:24

17:24

18:24

19:34

8:01

14:46

31

Tuszyma

76

Tuszyma

7:06

8:01

9:01

10:01

11:41

12:41

13:46

14:46

16:26

17:26

18:26

19:36

8:03

14:48

32

Tuszyma

78

Rondo

7:08

8:03

9:03

10:03

11:43

12:43

13:48

14:48

16:28

17:28

18:28

19:38

8:05

14:50

33

Tuszyma

8T

Nadleśnictwo

7:10

8:05

9:05

10:05

11:45

12:45

13:50

14:50

16:30

17:30

18:30

19:40

8:07

14:52

34

Tuszyma

82

Dąbie

7:11

8:06

9:06

10:06

11:46

12:46

13:51

14:51

16:31

17:31

18:31

19:41

8:08

14:53

35

Pustków

84

Pustków

7:12

8:07

9:07

10:07

11:47

12:47

13:52

14:52

16:32

17:32

18:32

19:42

8:09

14:54

36

Pustków

05

Szkoła

7:14

8:09

9:09

10:09

11:49

12:49

13:54

14:54

16:34

17:34

18:34

19:44

8:11

14:56

37

Brzeźnica

90

Piaski

7:19

8:14

9:14

10:14

11:54

12:54

13:59

14:59

16:39

17:39

18:39

19:49

8:16

15:01

38

Brzeźnica

94

Brzeźnica

7:21

8:16

9:16

10:16

11:56

12:56

14:01

15:01

16:41

17:41

18:41

19:51

8:18

15:03

39

Kozłów

98

Kozłów

7:24

8:19

9:19

10:19

11:59

12:59

14:04

15:04

16:44

17:44

18:44

19:54

8:21

15:06

40

Dębica

04

Sandomierska, skrzyż Pustynia

7:26

8:21

9:21

10:21

12:01

13:01

14:06

15:06

16:46

17:46

18:46

19:56

8:23

15:08

41

Dębica

06

Rzeszowska CPN

7:30

8:25

9:25

10:25

12:05

13:05

14:10

15:10

16:50

17:50

18:50

20:00

8:27

15:12

42

Dębica

05

RzeszowskaTechnikum

7:32

8:27

9:27

10:27

12:07

13:07

14:12

15:12

16:52

17:52

18:52

20:02

8:29

15:14

43

Dębica

T3

Rzeszowska Sąd

7:34

8:29

9:29

10:29

12:09

13:09

14:14

15:14

16:54

17:54

18:54

20:04

8:31

15:16

44

Dębica

01

ul. Głowackiego Poczta

7:36

8:31

9:31

10:31

12:11

13:11

14:16

15:16

16:56

17:56

18:56

20:06

8:33

15:18



Legenda:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

E - kursuje od poniedziałku do soboty prócz świąt

6 - kursuje w sobotę

7 - kursuje w niedziele

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII

z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała,oraz w dniu 02.V n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII S - kursuje w dni nauki szkolnej

G - kursuje w dni robocze w okresie ferii letnich i zimowych przerw szkolnych

S - kursuje w dni nauki szkolnej