...

INFORMACJA

ROZKŁAD JAZDY WAŻNY OD DNIA 01.09.2021r do pobrania

DLA TRASY:

pobierz pdf:

DĘBICA-MIELEC

pobierz pdf:

MIELEC-TARNOBRZEG



USŁUGI TRANSPORTOWE "ADRIA" ARTUR OLKO UL. MICKIEWICZA 65 39-400 TARNOBRZEG

Ważny od: 01-09-2021

Dębica - Rzemień - Mielec

LP

Nazwa

miejscowości

Numer

przystanku

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

2

8

Dnz

E

Dnz

E

Dnz

E

Dzn

E

Dnz

Enz

Dnz

Enz

S

S

1

Dębica

01

ul. Głowackiego Poczta

5:45

6:44

7:55

8:55

10:10

11:10

12:40

13:35

14:35

15:40

17:15

18:20

6:44

13:35

2

Dębica

02

Rzeszowska ZURiT

5:47

6:46

7:57

8:57

10:12

11:12

12:42

13:37

14:37

15:42

17:17

18:22

6:46

13:37

3

Dębica

04

Rzeszowska Technikum

5:49

6:48

7:59

8:59

10:14

11:14

12:44

13:39

14:39

15:44

17:19

18:24

6:48

13:39

4

Dębica

07

Rzeszowska Centrum Handl.

5:51

6:50

8:01

9:01

10:16

11:16

12:46

13:41

14:41

15:46

17:21

18:26

6:50

13:41

5

Dębica

06

Sandomierska I

5:55

6:54

8:05

9:05

10:20

11:20

12:50

13:45

14:45

15:50

17:25

18:30

6:54

13:45

6

Kozłów

11

Kzłów

5:58

6:57

8:08

9:08

10:23

11:23

12:53

13:48

14:48

15:53

17:28

18:33

6:57

13:48

7

Brzeźnica

15

Brzeźnica

6:01

7:00

8:11

9:11

10:26

11:26

12:56

13:51

14:51

15:56

17:31

18:36

7:00

13:51

8

Brzeźnica

19

Piaski

6:03

7:02

8:13

9:13

10:28

11:28

12:58

13:53

14:53

15:58

17:33

18:38

7:02

13:53

9

Pustków

05

Szkoła

6:08

7:07

8:18

9:18

10:33

11:33

13:03

13:58

14:58

16:03

17:38

18:43

7:07

13:58

10

Pustków

25

Pustków

6:10

7:09

8:20

9:20

10:35

11:35

13:05

14:00

15:00

16:05

17:40

18:45

7:09

14:00

13

Tuszyma

27

Dąbie

6:11

7:10

8:21

9:21

10:36

11:36

13:06

14:01

15:01

16:06

17:41

18:46

7:10

14:01

14

Tuszyma

29

Nadleśnictwo

6:13

7:12

8:23

9:23

10:38

11:38

13:08

14:03

15:03

16:08

17:43

18:48

7:12

14:03

15

Tuszyma

31

Rondo

6:15

7:14

8:25

9:25

10:40

11:40

13:10

14:05

15:05

16:10

17:45

18:50

7:14

14:05

16

Tuszyma

33

Tuszyma

6:16

7:15

8:26

9:26

10:41

11:41

13:11

14:06

15:06

16:11

17:46

18:51

7:15

14:06

17

Rzemień

35

IV

6:18

7:17

8:28

9:28

10:43

11:43

13:13

14:08

15:08

16:13

17:48

18:53

7:17

14:08

16

Rzemień

02

Szkoła

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

7:19

14:10

17

Rzemień

37

III

6:20

7:19

8:30

9:30

10:45

11:45

13:15

14:10

15:10

16:15

17:50

18:55

7:21

14:12

18

Rzemień

41

I

6:22

7:21

8:32

9:32

10:47

11:47

13:17

14:12

15:12

16:17

17:52

18:57

7:23

14:14

19

Mielec

43

ul. Dębicka Rzochów II

6:24

7:23

8:34

9:34

10:49

11:49

13:19

14:14

15:14

16:19

17:54

18:59

7:25

14:16

20

Mielec

51

ul. Wojsławska P. Wojsław I

6:29

7:28

8:39

9:39

10:54

11:54

13:24

14:19

15:19

16:24

17:59

19:04

7:30

14:21

21

Mielec

61

Mielec ul. Wojsławska Wojsław

6:34

7:33

8:44

9:44

10:59

11:59

13:29

14:24

15:24

16:29

18:04

19:09

7:35

14:26

22

Mielec

02

ul. Niepodległości

6:35

7:34

8:45

9:45

11:00

12:00

13:30

14:25

15:25

16:30

18:05

19:10

7:36

14:27

23

Mielec

01

Dworzec ul. Jagiellończyka 7

6:37

7:36

8:47

9:47

11:02

12:02

13:32

14:27

15:27

16:32

18:07

19:12

7:38

14:29



Mielec - Padew Narodowa - Tarnobrzeg

LP

Nazwa miejscowości

Numer

przystanku

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

8

9

10

S

Dnz

E

Dnz

E

Dnz

E

Gzn

E

Dnz

Enz

Dnz

Enz

S

S

S

23

Mielec

b.n

Dworzec ul. Jagiellończyka 7

>

6:40

7:38

8:50

9:50

11:05

12:05

13:35

14:35

15:30

16:35

18:10

19:15

13:35

14:35

15:30

24

Mielec

65

ul. Sienkiewicza oś. Krasickiego

>

6:43

7:41

8:53

9:53

11:08

12:08

13:38

14:38

15:33

16:38

18:13

19:18

13:38

14:38

15:33

25

Mielec

69

ul. Sienkiewicza oś. Borek

>

6:45

7:43

8:55

9:55

11:10

12:10

13:40

14:40

15:35

16:40

18:15

19:20

13:40

14:40

15:35

26

Chorzelów

77

Cmętarz

>

6:49

7:47

8:59

9:59

11:14

12:14

13:44

14:44

15:39

16:44

18:19

19:24

13:44

14:44

15:39

27

Chorzelów

81

Skrzyż. Piekarnia

>

6:51

7:49

9:01

10:01

11:16

12:16

13:46

14:46

15:41

16:46

18:21

19:26

13:46

14:46

15:41

28

Malinie

83

Malinie

>

6:52

7:50

9:02

10:02

11:17

12:17

13:47

14:47

15:42

16:47

18:22

19:27

13:47

14:47

15:42

29

Tuszów Mały

85

Tuszów Mały

>

6:54

7:52

9:04

10:04

11:19

12:19

13:49

14:49

15:44

16:49

18:24

19:29

13:49

14:49

15:44

30

Tuszów Nar.

87

P.K.

>

6:56

7:54

9:06

10:06

11:21

12:21

13:51

14:51

15:46

16:51

18:26

19:31

13:51

14:51

15:46

31

Jaślany

89

Jaślany

>

6:59

7:57

9:09

10:09

11:24

12:24

13:54

14:54

15:49

16:54

18:29

19:34

13:54

14:54

15:49

32

Padew Nar.

91

Przybyły

>

7:01

7:59

9:11

10:11

11:26

12:26

13:56

14:56

15:51

16:56

18:31

19:36

13:56

14:56

15:51

33

Padew Nar.

01

Ul. Złota

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

13:58

14:58

15:53

34

Padew Nar.

37

Sklep Groszek ul.Grunw37

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

14:00

15:00

15:55

35

Padew Nar.

93

Koścół

6:00

7:04

8:02

9:14

10:14

11:29

12:29

13:59

14:59

15:54

16:59

18:34

19:39

14:02

15:02

15:57

36

Padew Nar.

95

Wiadukt

6:03

7:07

8:05

9:17

10:17

11:32

12:32

14:02

15:02

15:57

17:02

18:37

19:42

14:05

15:05

16:00

37

Padew Nar.

97

Bór

6:05

7:09

8:07

9:19

10:19

11:34

12:34

14:04

15:04

15:59

17:04

18:39

19:44

14:07

15:07

16:02

38

Dymitrów Duży

99

Dymitrów Duży

6:07

7:11

8:09

9:21

10:21

11:36

12:36

14:06

15:06

16:01

17:06

18:41

19:46

14:09

15:09

16:04

39

Baranów Sand

02

ul.Fabryczna ul. Krakowska

6:10

7:14

8:12

9:24

10:24

11:39

12:39

14:09

15:09

16:04

17:09

18:44

19:49

14:12

15:12

16:07

40

Skopanie

03

Wieś

6:13

7:17

8:15

9:27

10:27

11:42

12:42

14:12

15:12

16:07

17:12

18:47

19:52

14:15

15:15

16:10

41

Suchorzów

05

Suchorzów

6:15

7:19

8:17

9:29

10:29

11:44

12:44

14:14

15:14

16:09

17:14

18:49

19:54

14:17

15:17

16:12

42

Siedleszczany

09

Węzeł

6:17

7:21

8:19

9:31

10:31

11:46

12:46

14:16

15:16

16:11

17:16

18:51

19:56

14:19

15:19

16:14

43

Tarnobrzeg

02

Wisłostrada

6:19

7:23

8:21

9:33

10:33

11:48

12:48

14:18

15:18

16:13

17:18

18:53

19:58

14:21

15:21

16:16

44

Tarnobrzeg

01

ul. Mickiewicza 40

6:25

7:29

8:27

9:39

10:39

11:54

12:54

14:24

15:24

16:19

17:24

18:59

20:04

14:27

15:27

16:22



Legenda:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

E - kursuje od poniedziałku do soboty prócz świąt

6 - kursuje w sobotę

7 - kursuje w niedziele

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII

z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała,oraz w dniu 02.V n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII S - kursuje w dni nauki szkolnej

G - kursuje w dni robocze w okresie ferii letnich i zimowych przerw szkolnych

S - kursuje w dni nauki szkolnej