...

INFORMACJA

ROZKŁAD JAZDY WAŻNY OD DNIA 01.09.2021r do pobrania

DLA TRASY:

pobierz pdf:

TARNOBRZEG-GRĘBÓW



USŁUGI TRANSPORTOWE "ADRIA" ARTUR OLKO UL. MICKIEWICZA 65 39-400 TARNOBRZEG

Ważny od: 01-09-2021

Tarnobrzeg - Grębów przez Żupawę

LP

Nazwa

miejscowości

Numer

przystanku

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego

1

2

3

4

5

6

7

S

D h z

D h z

G h z

S

D h z

D h z

1

Tarnobrzeg

01 p. frak

ul.Mickiewicza 40

6:30

8:45

11:20

13:15

13:35

15:20

17:15

2

Tarnobrzeg

01

ul. Piłsudskiego

6:33

8:48

11:23

13:18

13:38

15:23

17:23

3

Tarnobrzeg

02

ul. Sienkiewicza

6:35

8:50

11:25

13:20

13:40

15:25

17:25

4

Tarnobrzeg

04

ul. Sienkiewicza - Rondo

6:37

8:52

11:27

13:22

13:42

15:27

17:27

6

Tarnobrzeg

06

Mokszyszów Bloki

6:39

8:54

11:29

13:24

13:44

15:29

17:29

7

Tarnobrzeg

08

Mokszyszów Kościół

6:41

8:56

11:31

13:26

13:46

15:31

17:31

8

Stale

02

Sklep

6:44

8:59

11:34

13:29

13:49

15:34

17:34

9

Stale

02

Kościół

6:46

9:01

11:36

13:31

13:51

15:36

17:36

10

Żupawa

04

Orliska

6:47

9:02

11:37

13:32

13:52

15:37

17:37

11

Żupawa

06

I

6:48

9:03

11:38

13:33

13:53

15:38

17:38

12

Żupawa

08

Centrum

6:50

9:05

11:40

13:35

13:55

15:40

17:40

13

Żupawa

10

II

6:52

9:07

11:42

13:37

13:57

15:42

17:42

14

Furmany

02

ul. Kościelna

6:56

9:11

11:46

13:41

14:01

15:46

17:46

15

Poręby

Furmańskie

04

I

6:58

9:13

11:48

13:43

14:03

15:48

17:48

16

Poręby

Furmańskie

02

PKP

7:00

9:15

11:50

13:45

14:05

15:50

17:50

17

Zabrnie

02

Centrum

7:02

9:17

11:52

13:47

14:07

15:52

17:52

19

Grębów

02

Centrum

7:07

9:22

11:57

13:52

14:12

15:57

17:57



Legenda:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

h - nie kursuje w Wielką Sotę oraz w dniu 24 XII 

d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkano w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała 

z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała

G - kursuje w dni robocze w okresie ferii letnich i zimowych przerw szkolnych S - kursuje w dni nauki szkolnej