pobierz pdf:

DĘBICA-MIELEC

pobierz pdf:

MIELEC-TARNOBRZEG



Od 01 lipca 2024 obowiązuje nowy rozkład jazdy

USŁUGI TRANSPORTOWE "ADRIA" ARTUR OLKO UL. MICKIEWICZA 65 39-400 TARNOBRZEG

Dębica - Rzemień - Mielec



Dębica - Rzemień - Mielec

LP Nazwa miejscowości Nazwa przystanku komunikacyjnego 1 2 3 4 5 6 7 8 9
G,n,z,Nż 6,i,Nż G,6,Nż E,Nż S,n,z,Nż G,6,n,Nż  S,n,ż,Nż D,n,z,Nż S,z,n,Nż
1 Dębica  Głowackiego Poczta 6:40 7:45 10:20 12:40 13:35 15:10 15:40 17:15 6:40
2 Dębica Rzeszowska ZURIT 6:42 7:47 10:22 12:42 13:37 15:12 15:42 17:17 6:42
3 Dębica Rzeszowska Mechanik 6:44 7:49 10:24 12:44 13:39 15:14 15:44 17:19 6:44
4 Dębica Rzeszowska Centrum Handlowe 6:46 7:51 10:26 12:46 13:41 15:16 15:46 17:21 6:46
5 Dębica  Dębica,ul. Sandomierska, Skrzyż. Pustynia 6:50 7:55 10:30 12:50 13:45 15:20 15:50 17:25 6:50
6 Kozłów Kzłów 6:53 7:58 10:33 12:53 13:48 15:23 15:53 17:28 6:53
7 Brzeźnica Brzeźnica 6:56 8:01 10:36 12:56 13:51 15:26 15:56 17:31 6:56
8 Brzeźnica Brzeźnica, Piółnoc 6:58 8:03 10:38 12:58 13:53 15:28 15:58 17:33 6:58
9 Pustków Szkoła 7:03 8:08 10:43 13:03 13:58 15:33 16:03 17:38 7:03
10 Pustków Męcidszów II 7:05 8:10 10:45 13:05 14:00 15:35 16:05 17:40 7:05
11 Pustków Męciszów I 7:06 8:11 10:46 13:06 14:01 15:36 16:06 17:41 7:06
12 Tuszyma Dąbie 7:08 8:13 10:48 13:08 14:03 15:38 16:08 17:43 7:08
13 Tuszyma  Rondo 7:10 8:15 10:50 13:10 14:05 15:40 16:10 17:45 7:10
14 Tuszyma Tuszyma, II 7:11 8:16 10:51 13:11 14:06 15:41 16:11 17:46 7:11
15 Tuszyma Tuszyma, I 7:13 8:18 10:53 13:13 14:08 15:43 16:13 17:48 7:13
16 Rzemień  Szkoła > > > > 14:11 > > > 7:16
17 Rzemień  Rzemień, II 7:15 8:20 10:55 13:15 14:13 15:45 16:15 17:50 7:18
18 Rzemień  Rzemień, I 7:17 8:22 10:57 13:17 14:15 15:47 16:17 17:52 7:20
19 Mielec ul. Dębicka, Rzochów II 7:19 8:24 10:59 13:19 14:17 15:49 16:19 17:54 7:22
20 Mielec ul. Wojsławska Dom Ludowy 7:24 8:29 11:04 13:24 14:22 15:54 16:24 17:59 7:27
21 Mielec ul. Wojsławska Światła 7:29 8:34 11:09 13:29 14:27 15:59 16:29 18:04 7:32
22 Mielec ul. Niepodległości Cmentarz 7:30 8:35 11:10 13:30 14:28 16:00 16:30 18:05 7:33
23 Mielec Dworzec ul. Jagiellończyka 7  > > > > > > > > >

Mielec - Padew Narodowa - Tarnobrzeg

LP Nazwa miejscowości Nazwa przystanku komunikacyjnego 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
S,n,z,Nż D,n,z,Nż D,z,n,Nż E,Nż S,n,z,Nż E,Nż G,6,Nż G,n,z,Nż G,6,n S,n,z,Nż D,n,z,Nż S,n,z,Nż S,n,z,Nż S,n,z,Nż
1 Mielec ul. Niepodległości Cmętarz > 6:35 7:30 8:35 9:30 11:10 13:30 14:05 16:00 16:30 18:00 13:30 14:30 15:30
2 Mielec Dworzec ul. Jagiellończyka 7  > 6:40 7:35 8:40 9:35 11:15 13:35 14:10 16:05 16:35 18:05 13:35 14:35 15:35
3 Mielec ul. Sienkiewicza Cmentarz > 6:42 7:37 8:42 9:37 11:17 13:37 14:12 16:07 16:37 18:07 13:37 14:37 15:37
4 Mielec ul. Siekiewicza Stacja Paliw > 6:45 7:40 8:45 9:39 11:19 13:40 14:15 16:10 16:40 18:10 13:40 14:40 15:40
5 Mielec ul. Sienkiewicza Dworek > 6:47 7:42 8:47 9:41 11:21 13:42 14:17 16:12 16:42 18:12 13:42 14:42 15:42
6 Chorzelów Chorzelów (cmentarz) > 6:51 7:46 8:51 9:43 11:23 13:46 14:21 16:16 16:46 18:16 13:46 14:46 15:46
7 Chorzelów Chorzelów skrzyż. Piekarnia > 6:53 7:48 8:53 9:45 11:25 13:48 14:23 16:18 16:48 18:18 13:48 14:48 15:48
8 Malinie Malinie > 6:54 7:49 8:54 9:47 11:27 13:49 14:24 16:19 16:49 18:19 13:49 14:49 15:49
9 Tuszów Nar. Tuszów Mały > 6:56 7:51 8:56 9:49 11:29 13:51 14:26 16:21 16:51 18:21 13:51 14:51 15:51
10 Tuszów Nar. Tuszów Narodowy P.K. > 6:58 7:53 8:58 9:51 11:31 13:53 14:28 16:23 16:53 18:23 13:53 14:53 15:53
11 Jaślany Jaślany > 7:01 7:56 9:01 9:53 11:33 13:56 14:31 16:26 16:56 18:26 13:56 14:56 15:56
12 Padew Nar. Padew Narodowa,Przybyły > 7:03 7:58 9:03 9:55 11:35 13:58 14:33 16:28 16:58 18:28 13:58 14:58 15:58
13 Padew Nar. Padew Narodowa, ul. Złota > > > > > > > > > > > 14:00 15:00 16:00
14 Padew Nar. Padew Narodowa ul. Jaśminowa > > > > > > > > > > > 14:02 15:02 16:02
15 Padew Nar. Padew Narodowa, Koścół 6:00 7:06 8:01 9:06 9:58 11:38 14:01 14:36 16:31 17:01 18:31 14:04 15:04 16:04
16 Padew Nar. Padew Narodowa, Wiadukt 6:03 7:09 8:04 9:09 10:01 11:41 14:04 14:39 16:34 17:04 18:34 14:07 15:07 16:07
17 Padew Nar. Padew Narodowa,Bór 6:05 7:11 8:06 9:11 10:03 11:43 14:06 14:41 16:36 17:06 18:36 14:09 15:09 16:09
18 Dymitrów Duży Dymitrów Duży 6:07 7:13 8:08 9:13 10:05 11:45 14:08 14:43 16:38 17:08 18:38 14:11 15:11 16:11
19 Baranów Sandomierski Dworzec 6:10 7:16 8:11 9:16 10:08 11:48 14:11 14:46 16:41 17:11 18:41 14:14 15:14 16:14
20 Skopanie Skopanie Wieś 6:13 7:19 8:14 9:19 10:11 11:51 14:14 14:49 16:44 17:14 18:44 14:17 15:17 16:17
21 Suchorzów Suchorzów 6:15 7:21 8:16 9:21 10:13 11:53 14:16 14:51 16:46 17:16 18:46 14:19 15:19 16:19
22 Siedleszczany Siedleszczany, Węzeł 6:17 7:23 8:18 9:23 10:15 11:55 14:18 14:53 16:48 17:18 18:48 14:21 15:21 16:21
23 Tarnobrzeg  Wisłostrada 6:19 7:25 8:20 9:25 10:17 11:57 14:20 14:55 16:50 17:20 18:50 14:23 15:23 16:23
24 Tarnobrzeg ul. Mickiewicza - Rondo 6:25 7:31 8:26 9:31 10:23 12:03 14:26 15:01 16:56 17:26 18:56 14:29 15:29 16:29


Legenda:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

E - kursuje od poniedziałku do soboty prócz świąt

6 - kursuje w sobotę oprócz świąt

z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała, oraz w dniu 02.V

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII

S - kursuje w dni nauki szkolnej

G - kursuje w dni robocze w okresie ferii letnich, zimowych i przerw szkolnych

R - Linia regularna

Nż - Autobus zatrzymuje się na żądanie

i - kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała oraz 02.V i 31.XII oprócz niedzieli