Od 01 lipca 2024 obowiązuje nowy rozkład jazdy

USŁUGI TRANSPORTOWE "ADRIA" ARTUR OLKO UL. MICKIEWICZA 65 39-400 TARNOBRZEG

Tarnobrzeg - Padew Narodowa - Mielec

Tarnobrzeg - Padew Narodowa - Mielec


LP Nazwa miejscowości Nazwa przystanku komunikacyjnego 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
D,n,z,Nż G,z,n,Nż G,6,i,Nż S,n,z,Nż E, Nż S,n,z,Nż G,n.z.Nż S,6,i,Nż G,n,z,Nż S,n,z,Nż E,n,Nż D,n,z,Nż S,n,z,Nż S,n,z,Nż
1 Tarnobrzeg  Mickiewicza Rondo 5:45 6:40 7:45 8:40 10:20 11:20 12:25 12:40 13:15 14:40 15:10 17:10 6:40 7:45
2 Tarnobrzeg  Wisłostrada 5:51 6:46 7:51 8:46 10:26 11:26 12:31 12:46 13:21 14:46 15:16 17:16 6:46 7:51
3 Siedleszczany Siedleszczany, Węzeł 5:53 6:48 7:53 8:48 10:28 11:28 12:33 12:48 13:23 14:48 15:18 17:18 6:48 7:53
4 Suchorzów Suchorzów 5:56 6:51 7:56 8:51 10:31 11:31 12:36 12:51 13:26 14:51 15:21 17:21 6:51 7:56
5 Skopanie Skopanie, Wieś 5:58 6:53 7:58 8:53 10:33 11:33 12:38 12:53 13:28 14:53 15:23 17:23 6:53 7:58
6 Baranów Sand. Baranów Sandomierski Dworzec 6:01 6:56 8:01 8:56 10:36 11:36 12:41 12:56 13:31 14:56 15:26 17:26 6:56 8:01
7 Dymitrów Duży Dymitrów Duży 6:04 6:59 8:04 8:59 10:39 11:39 12:44 12:59 13:34 14:59 15:29 17:29 6:59 8:04
8 Padew Nar. Padew Narodowa Bór 6:06 7:01 8:06 9:01 10:41 11:41 12:46 13:01 13:36 15:01 15:31 17:31 7:01 8:06
9 Padew Nar. Padew Narodowa Wiadukt 6:08 7:03 8:08 9:03 10:43 11:43 12:48 13:03 13:38 15:03 15:33 17:33 7:03 8:08
10 Padew Nar. Padew Narodowa Kościół 6:10 7:05 8:10 9:05 10:45 11:45 12:50 13:05 13:40 15:05 15:35 17:35 7:05 8:10
11 Padew Nar. Padew Narodowa ul. Jaśminowa > > > > > > > > > > > > 7:06 8:11
12 Padew Nar. Padew Narodowa ul. Złota > > > > > > > > > > > > 7:08 8:13
13 Padew Nar. Padew Narodowa, Przybyły 6:13 7:08 8:13 9:08 10:48 11:48 12:53 13:08 13:43 15:08 15:38 17:38 7:10 8:15
14 Jaślany Jaślany 6:15 7:10 8:15 9:10 10:50 11:50 12:55 13:10 13:45 15:10 15:40 17:40 7:12 8:17
15 Tuszów Nar. Tuszów Narodowy P.K. 6:19 7:14 8:19 9:14 10:54 11:54 12:59 13:14 13:49 15:14 15:44 17:44 7:16 8:21
16 Tuszów Nar.  Tuszów Mały 6:20 7:15 8:20 9:15 10:55 11:55 13:00 13:15 13:50 15:15 15:45 17:45 7:17 8:22
17 Malinie Malinie 6:22 7:17 8:22 9:17 10:57 11:57 13:02 13:17 13:52 15:17 15:47 17:47 7:19 8:24
18 Chorzelów Chorzelów skrzyż. 6:24 7:19 8:24 9:19 10:59 11:59 13:04 13:19 13:54 15:19 15:49 17:49 7:21 8:26
19 Chorzelów Chorzelów (Kościół) 6:26 7:21 8:26 9:21 11:01 12:01 13:06 13:21 13:56 15:21 15:51 17:51 7:23 8:28
20 Mielec  Sienkiewicza Dworek 6:30 7:25 8:30 9:25 11:05 12:05 13:10 13:25 14:00 15:25 15:55 17:55 7:27 8:32
21 Mielec Siekiewicza Stacja Paliw 6:33 7:28 8:33 9:28 11:08 12:08 13:13 13:28 14:03 15:28 15:58 17:58 7:30 8:35
22 Mielec Sienkiewicza Cmentarz 6:34 7:29 8:34 9:29 11:09 12:09 13:14 13:29 14:04 15:29 15:59 17:59 7:31 8:36
23 Mielec Niepodległości Cmentarz 6:35 7:30 8:35 9:30 11:10 12:10 13:15 13:30 14:05 15:30 16:00 18:00 7:32 8:37
24 Mielec Mielec, Dworzec ul. Jagiellończyka 7  > > > > > > > > > > > 7:34 >

Mielec - Rzemień - Dębica

LP Nazwa miejscowości Nazwa przystanku komunikacyjnego 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
G,z,n,Nż 6,i,Nż G,6,i,Nż S,n,z,Nż G,z,n,Nż 6,i,Nż S,z,n,Nż E,n,Nż D,n,z,Nż S,n,z,Nż
1 Mielec Niepodległości 7:30 8:35 11:10 12:10 13:15 13:30 14:29 16:00 18:05 7:30
2 Mielec Dworzec ul. Jagiellończyka 7  7:38 8:38 11:13 12:20 13:20 13:35 14:40 16:05 18:08 7:38
3 Mielec Wojsławska, Światła 7:41 8:41 11:16 12:23 13:23 13:38 14:43 16:08 18:11 7:41
4 Mielec ul. Wojsławska - Dom Ludowy 7:46 8:46 11:21 12:28 13:28 13:43 14:48 16:13 18:16 7:46
5 Mielec ul. Dębicka Rzochów II 7:51 8:51 11:26 12:33 13:33 13:48 14:53 16:18 18:21 7:51
6 Rzemień Rzemień, I 7:53 8:53 11:28 12:35 13:35 13:50 14:55 16:20 18:23 7:53
7 Rzemień Rzemień II 7:55 8:55 11:30 12:37 13:37 13:52 14:57 16:22 18:25 7:55
8 Rzemień Rzemień Szkoła > > > > > > > > > 7:56
9 Tuszyma Tuszyma, I 7:57 8:57 11:32 12:39 13:39 13:54 14:59 16:24 18:27 7:59
10 Tuszyma Tuszyma, II 7:59 8:59 11:34 12:41 13:41 13:56 15:01 16:26 18:29 8:01
11 Tuszyma Tuszyma, Rondo 8:01 9:01 11:36 12:43 13:43 13:58 15:03 16:28 18:31 8:03
12 Tuszyma Tuszyma, Dąbie 8:03 9:03 11:38 12:45 13:45 14:00 15:05 16:30 18:33 8:05
13 Pustków  Pustków, Męciszów I 8:04 9:04 11:39 12:46 13:46 14:01 15:06 16:31 18:34 8:06
14 Pustków  Pustków, Męciszów II 8:05 9:05 11:40 12:47 13:47 14:02 15:07 16:32 18:35 8:07
15 Pustków  Pustków, Szkoła 8:07 9:07 11:42 12:49 13:49 14:04 15:09 16:34 18:37 8:09
16 Brzeźnica Brzeźnica, Północ 8:12 9:12 11:47 12:54 13:54 14:09 15:14 16:39 18:42 8:14
17 Brzeźnica Brzeźnica 8:14 9:14 11:49 12:56 13:56 14:11 15:16 16:41 18:44 8:16
18 Kozłów Kozłów 8:17 9:17 11:52 12:59 13:59 14:14 15:19 16:44 18:47 8:19
19 Dębica Dębica, ul Sandomierska, skrzyż. Pustynia 8:19 9:19 11:54 13:01 14:01 14:16 15:21 16:46 18:49 8:21
20 Dębica Rzeszowska CPN 8:23 9:23 11:58 13:05 14:05 14:20 15:25 16:50 18:53 8:25
21 Dębica Rzeszowska Szkoła Mechanik 8:25 9:25 12:00 13:07 14:07 14:22 15:27 16:52 18:55 8:27
22 Dębica  Rzeszowska Plac  Gryfitów 8:27 9:27 12:02 13:09 14:09 14:24 15:29 16:54 18:57 8:29
23 Dębica  pl. Głowackiego - Poczta 8:29 9:29 12:04 13:11 14:11 14:26 15:31 16:56 18:59 8:31


Legenda:

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

E - kursuje od poniedziałku do soboty prócz świąt

6 - kursuje w sobotę oprócz świąt

z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała, oraz w dniu 02.V

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII

S - kursuje w dni nauki szkolnej

G - kursuje w dni robocze w okresie ferii letnich, zimowych i przerw szkolnych

R - Linia regularna

Nż - Autobus zatrzymuje się na żądanie

i - kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała oraz 02.V i 31.XII oprócz niedzieli